Keyword Ranking Analysis for VEPRA PER FEMIJE LUSHI SI ASKUSHI


Keyword Summary

Keyword: vepra per femije lushi si askushi
Global Monthly Searches:
CPC: $0.00
Date Checked: 2013/01/16

Navigation

 • Keyword Competitor Analysis

 • What is the purpose of the Keyword Ranking Analysis Report?

  The purpose of our Keyword Ranking Analysis Report is to assess how competitive a market is for a specific keyword. In other words we check how hard it will be for a website to rank in Google for the specific keyword.

  What information is displayed in this report?

  We analyse the first 30 domains to determine their competitive advantage by looking at available statistic of the domain.

 • Domain: The URL of the website ranked in Google for the keyword.
 • Page Title: The title of the page ranked in Google. This is the text located within the title tag. Your main keyword should appear in the title of the page.
 • Position: The position of the website for the keyword within Google SERPS.
 • Google PageRank: A number that Google assigns to each web page on the internet to determine how much authority the domain / url has.
 • Google PageIndexed: The number of pages indexed by Google for the specific domain.
 • Bing PageIndexed: The number of pages indexed by Bing for the specific domain.
 • Keyword in Domain: We check if the keyword is contained in the domain name. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Url: We check if the keyword is contained in the Url of the page. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Title: We check if the keyword is contained in the title of the page. This is important for onsite optimization.
 • How to run this report

  Please enter the keyword you would like to search for in the text box above, and press the "search" button.  Keyword Competitor Analysis:

  Domain / Title / UrlPositionGoogle PageRankGoogle Pages IndexedBing Pages IndexedKeyword In DomainKeyword In UrlKeyword In Title
  sq.wikipedia.org

  Arif Demolli - Wikipedia
  Path: /wiki/Arif_Demolli
  2 7 104,000 40
  zemrashqiptare.net

  Zemra Shqiptare - Nexhmije Mehmetaj: Intervistë me shkrimtarin e
  Path: /news/id-17772/rp-0/act-print/rf-1/Print.html
  3 4 128,000 23
  slideshare.net

  Gazeta nacional nr. botimi 63
  Path: /madopol/gazeta-nacional-nr-botimi-63
  11 8 64,000,000 7,460,000
  sq.wikipedia.org

  Librat e bibliotekës Doli - Wikipedia
  Path: /wiki/Librat_e_bibliotek%25C3%25ABs_Doli
  17 7 104,000 40
  gazetadielli.com

  100 VJET SHQIPËRI- NE AUSTRI - Dielli | The Sun
  Path: /100-vjet-shqiperi-ne-austri/
  19 2 6,560 1
  yasni.de 20 3 31,600,000 2,740,000
  peshkupauje.com

  Statusi, intelektualët Ramës: hiqe pritën, lejo deputetët të votojnë 3
  Path: /2013/01/statusi-intelektualet-rames-hiqe-priten-lejo
  21 3 227,000 37
  webstatschecker.com

  lektyra shkollore - Keyword Stats
  Path: /stats/keyword/lektyra_shkollore
  22 4 49,000,000 914,000
  ina-online.net 25 3 28,800 6,380
  gazetatema.net

  Berisha prezanton “parajsën” shqiptare në Izrael: I shpëtuam krizës
  Path: /web/2011/11/22/berisha-prezanton-%25E2%2580%259Cparajsen%25E2%2580%259D-shqiptare-ne-izrael-i-shpetuam-krizes-se-ndjek-postulatet-e-reganit/
  26 5 54,100 42,600
  pipl.com

  Dedja - Pipl Directory
  Path: /directory/name/Dedja/80/
  28 6 52,500,000 25,800,000
  gazetatema.net

  U hakmor ndaj nesh duke jetuar gjatë | Gazeta Tema
  Path: /web/2011/10/07/u-hakmor-ndaj-nesh-duke-jetuar-gjate/
  32 5 54,100 42,600
  gazetatema.net

  Nano sulmon Edi Ramën dhe u drejtohet socialistëve - Gazeta Tema
  Path: /web/2012/06/12/nano-sulmon-edi-ramen-dhe-u-drejtohet-socialisteve-veteofrohem-qe-tu-udheheq-drejt-fitoreve/
  33 5 54,100 42,600
  ina-online.net 34 3 28,800 6,380
  forumishqiptar.com

  Kush janë Dibranët ?
  Path: /threads/107997-Kush-jan%25C3%25AB-Dibran%25C3%25ABt
  35 4 1,800,000 38
  lajme.org

  U promovua libri 'Çeta e Gostivarit' i autorit Halit Elshani | Lajme.Org
  Path: /u-promovua-libri-ceta-e-gostivarit-i-autorit-halit-elshani/
  36 1 28,800 11,300
  yasni.de

  Sarajet E Bardha - Info zur Person mit Bilder, News & Links
  Path: /sarajet+e+bardha/person+information
  42 3 31,600,000 2,740,000
  cryptool.org

  a aa aaa aaaa aaaah aaah aagh aah aahh aampko aaron aaronin
  Path: /trac/CrypTool2/export/4843/trunk/CrypPlugins/Dictionary/Data/wordlists/sq.txt
  43 5
  askives.com

  Lektyra Poezi Te Zgjedhura at Askives
  Path: /lektyra-poezi-te-zgjedhura.html
  44 3 486,000
  askives.com

  Gjirafa Shqip at Askives
  Path: /gjirafa-shqip.html
  45 3 486,000
  veengle.com

  tregoj on Veengle
  Path: /s/tregoj.html
  47 3 222,000,000 4,460,000
  km.aifb.kit.edu 49 3 99,400 61,400
  swietne-filmy.com

  Kaos Jom kan djal i mire - filmy
  Path: /tag/Kaos+Jom+kan+djal+i+mire
  58 1 32,200 1
  zemrashqiptare.net

  Zemra Shqiptare - Revista "ShqipëriEtnike" Nr. 4/2012 (III)
  Path: /news/id-30345/rp-0/act-print/rf-1/Print.html
  60 4 128,000 23
  masht-gov.net

  FTESË PËR SHPREHJE TË INTERSIT SHFMU - Ministria e Arsimit
  Path: /advCms/documents/Shprehje_e_interesit(1)-Drita-Majac-Prishtine.pdf
  61 6 10,900 1
  gazetadielli.com

  NJI URIM I BEFTË PËR RITA ORËN - Dielli | The Sun
  Path: /nji-urim-i-befte-per-rita-oren/
  62 2 6,560 1
  bksh.al

  Poezia - Bksh.al
  Path: /adlib/scripts/wwwopac.exe%3F&DATABASE=catalo&OPAC_URL=/adlib/beginner/index_al.html&LANGUAGE=2&lr=Poezia&LIMIT=0
  63 8
  bksh.al

  Tregime dhe novela
  Path: /adlib/scripts/wwwopac.exe%3F&DATABASE=catalo&OPAC_URL=/adlib/beginner/index_al.html&LANGUAGE=2&lr=Tregime+dhe+novela&LIMIT=0
  64 8
  bomb-mp3.com

  Akale (2004) - Nee Januvariyil Viriyumo (Rose Blue Rose) Mp3 Free
  Path: /download/6711754/akale_2004_nee_januvariyil_viriyumo_rose_blue_rose.html
  66 4
  zemrashqiptare.net

  Zemra Shqiptare - Bahtir Hamza: Deshmit dhe faktet e UDB-ashit
  Path: /news/id-2616/Bahtir_Hamza:_Deshmit_dhe_faktet_e_UDB_ashit_kriminel_Flori_DUshan_(Maxhun)_Bruqi.html
  68 4 128,000 23