Keyword Ranking Analysis for ROMANI 100 VJET VETMI


Keyword Summary

Keyword: romani 100 vjet vetmi
Global Monthly Searches:
CPC: $0.00
Date Checked: 2015/11/25

Navigation

 • Keyword Competitor Analysis

 • What is the purpose of the Keyword Ranking Analysis Report?

  The purpose of our Keyword Ranking Analysis Report is to assess how competitive a market is for a specific keyword. In other words we check how hard it will be for a website to rank in Google for the specific keyword.

  What information is displayed in this report?

  We analyse the first 30 domains to determine their competitive advantage by looking at available statistic of the domain.

 • Domain: The URL of the website ranked in Google for the keyword.
 • Page Title: The title of the page ranked in Google. This is the text located within the title tag. Your main keyword should appear in the title of the page.
 • Position: The position of the website for the keyword within Google SERPS.
 • Google PageRank: A number that Google assigns to each web page on the internet to determine how much authority the domain / url has.
 • Google PageIndexed: The number of pages indexed by Google for the specific domain.
 • Bing PageIndexed: The number of pages indexed by Bing for the specific domain.
 • Keyword in Domain: We check if the keyword is contained in the domain name. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Url: We check if the keyword is contained in the Url of the page. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Title: We check if the keyword is contained in the title of the page. This is important for onsite optimization.
 • How to run this report

  Please enter the keyword you would like to search for in the text box above, and press the "search" button.  Keyword Competitor Analysis:

  Domain / Title / UrlPositionGoogle PageRankGoogle Pages IndexedBing Pages IndexedKeyword In DomainKeyword In UrlKeyword In Title
  sq.wikipedia.org

  Njëqind vjet vetmi - Wikipedia
  Path: /wiki/Nj%C3%ABqind_vjet_vetmi
  1 7 104,000 40
  slideshare.net 3 8 64,000,000 7,460,000
  kohajone.com

  “100 vjet vetmi”, romani që nuk duhet të lini pa lexuar në verë
  Path: /index.php/kultura/100-vjet-vetmi-romani-qe-nuk-duhet-te-lini-pa-lexuar-ne-vere
  4 7
  youtube.com 6 9 2,010,000,000 1,030,000,000
  koha.net

  100 vjet vetmi - Koha Ditore
  Path: /?page=1,9,125285
  7 5
  sq-al.facebook.com

  Romani 'njeqind vjet vetmi' | Facebook
  Path: /pages/Romani-njeqind-vjet-vetmi/104870089592881
  8 7 92,600,000 104,000
  scoop.it

  Njëqind vjet vetmi | Analiza dhe Referate ... - Scoop.it
  Path: /t/analiza-dhe-referate-by-rapitful-codes/p/4020553470/2014/04/30/njeqind-vjet-vetmi
  12 6 23,700,000 2,350,000
  amazon.co.uk

  Njëqind vjet vetmi: Roman (Romani shqiptar): Amazon.co.uk ...
  Path: /Nj%C3%ABqind-vjet-vetmi-Romani-shqiptar/dp/B0000E9LUU
  13 8 9,400,000
  zeri.info

  Zeri.info | Vdes mjeshtri i realizmit magjik
  Path: /artikulli/31914/vdes-mjeshtri-i-realizmit-magjik
  16 4
  forumishqiptar.com

  Gabriel Garcia Markez - Forumi Shqiptar
  Path: /threads/36416-Gabriel-Garcia-Markez
  17 4 1,800,000 38
  aa.com.tr

  Vidhet një nga kopjet e para të romanit "Njëqind vjet vetmi ...
  Path: /sq/kultur%C3%AB-dhe-art/vidhet-nj%C3%AB-nga-kopjet-e-para-t%C3%AB-romanit-nj%C3%ABqind-vjet-vetmi-t%C3%AB-gabriel-garcia-marquez/50783
  23 7 97,600
  scribd.com

  100 Vjet Vetmi-Gabriel Garsia Markes - Scribd
  Path: /doc/211070910/100-Vjet-Vetmi-Gabriel-Garsia-Markes
  25 8 18,700,000 8,730,000
  gazetatema.net

  Magjikja dhe e vërteta tek Garsia Markezi | Gazeta Tema
  Path: /web/2014/05/17/magjikja-dhe-e-verteta-tek-garsia-markezi/
  27 5 54,100 42,600
  bksh.al

  Présentation détaillée des notices trouvées
  Path: /adlib/scripts/wwwopac.exe?DATABASE=catalo&OPAC_URL=/adlib/beginner/index_al.html&LANGUAGE=2&%250=200124870&LIMIT=0
  29 8
  academia.edu

  Analiza,referate dhe komente letrare per vepra te ndryshme ...
  Path: /3068701/Analiza_referate_dhe_komente_letrare_per_vepra_te_ndryshme
  31 7 11,800,000 1,990,000
  radiokosovaelire.com 36 3
  top-channel.tv 42 5 198,000 33
  google.com

  sabri hamiti njeqind vjet vetmi | RuajFaqet.com
  Path: /interstitial?url=http://www.ruajfaqet.com/etiketa/sabri-hamiti-njeqind-vjet-vetmi
  44 9 5,190,000,000 257,000,000
  skyscrapercity.com 46 6 22,200,000 2,990,000
  yllpress.com

  Yll Press - "Prilli i Thyer" i Ismail Kadaresë në mesin e 100 ...
  Path: /59890/-prilli-i-thyer-i-ismail-kadarese-ne-mesin-e-100-librave-me-te-mire.html
  49 2 48,100 6
  pageinsider.com

  100vjetvetmi.com | Ratings
  Path: /100vjetvetmi.com
  61 4 12,000,000 42
  proz.com

  Cili ka qenë përkthimi letrar që ju ka lënë më shumë mbresa ...
  Path: /forum/albanian/65934-cili_ka_qen%C3%AB_p%C3%ABrkthimi_letrar_q%C3%AB_ju_ka_l%C3%ABn%C3%AB_m%C3%AB_shum%C3%AB_mbresa.html
  67 6 358,000,000 1,790,000
  gazeta-shqip.com

  Përkthyesit e rinj të shqipes - Gazeta SHQIP Online
  Path: /lajme/2015/08/09/perkthyesit-e-rinj-te-shqipes/
  72 5 207,000 10
  gazeta-shqip.com

  Filmi “Skënderbeu” do të realizohej 72 vjet më parë - Gazeta ...
  Path: /lajme/2014/10/24/filmi-skenderbeu-te-realizohej-72-vjet-pare/
  73 5 207,000 10
  shekulli.com.al 79 6
  shqiptarja.com

  Shqiptarja.com - Intervista/ Shehu: Shoku që më spiunoi ...
  Path: /dossier/2711/intervista--shehu-shoku-q--m--spiunoi10-vite-ferri-n--metalurgji-293221.html
  84 2 53,500 9
  balkanweb.com

  Blushi: Nef Nosi tha se nazizmi ishte më i mirë se komunizmi
  Path: /gazetashqiptare/blushi-nef-nosi-tha-se-nazizmi-ishte-me-i-mire-se-komunizmi/
  88 5 608,000 18
  voal-online.ch

  VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve - GJITHMONË I FRESKËT ...
  Path: /index.php?mod=article&cat=DOSSIER&article=11152
  98 2
  gazeta55.al

  Testamenti i një shkrimtari fantastiko-shkencor – Gazeta 55 ...
  Path: /testamenti-nje-shkrimtari-fantastiko-shkencor/
  99 5 75,100 1
  panorama.com.al

  Lubonja: Kadare e Rama, kujtimet si operacion plastik ...
  Path: /lubonja-kadare-e-rama-kujtimet-si-operacion-plastik/
  100 6 47,900 26,900