Keyword Ranking Analysis for LEKTYRA PER KLASEN E 3


Keyword Summary

Keyword: lektyra per klasen e 3
Global Monthly Searches:
CPC: $0.00
Date Checked: 2016/02/07

Navigation

 • Keyword Competitor Analysis

 • What is the purpose of the Keyword Ranking Analysis Report?

  The purpose of our Keyword Ranking Analysis Report is to assess how competitive a market is for a specific keyword. In other words we check how hard it will be for a website to rank in Google for the specific keyword.

  What information is displayed in this report?

  We analyse the first 30 domains to determine their competitive advantage by looking at available statistic of the domain.

 • Domain: The URL of the website ranked in Google for the keyword.
 • Page Title: The title of the page ranked in Google. This is the text located within the title tag. Your main keyword should appear in the title of the page.
 • Position: The position of the website for the keyword within Google SERPS.
 • Google PageRank: A number that Google assigns to each web page on the internet to determine how much authority the domain / url has.
 • Google PageIndexed: The number of pages indexed by Google for the specific domain.
 • Bing PageIndexed: The number of pages indexed by Bing for the specific domain.
 • Keyword in Domain: We check if the keyword is contained in the domain name. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Url: We check if the keyword is contained in the Url of the page. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Title: We check if the keyword is contained in the title of the page. This is important for onsite optimization.
 • How to run this report

  Please enter the keyword you would like to search for in the text box above, and press the "search" button.  Keyword Competitor Analysis:

  Domain / Title / UrlPositionGoogle PageRankGoogle Pages IndexedBing Pages IndexedKeyword In DomainKeyword In UrlKeyword In Title
  meemira.com

  lektyra shkollore per klasen e 3,tema te llojllojshme cili ka ...
  Path: /62/community-show/158/58/lektyra-shkollore-per-klasen-e-3.html
  2 2 3,990,000 45,100
  shqiperia.com

  Princi dhe e Bukura e Dheut - Shqiperia.com
  Path: /Princi-dhe-e-Bukura-e-Dheut.1804/
  3 5 28,800,000 177,000
  youtube.com 6 9 2,010,000,000 1,030,000,000
  proprofs.com

  Kuiz Per Klase Te 5-ta - ProProfs Quiz
  Path: /quiz-school/story.php?title=kuiz-per-klase-te-5ta
  11 5 1,580,000 41
  proprofs.com

  Kuiz Per Klasen E 6 - ProProfs Quiz
  Path: /quiz-school/story.php?title=kuiz-per-klasen-e-6
  12 5 1,580,000 41
  sq.wikipedia.org

  Kështjella (Ismail Kadare) - Wikipedia
  Path: /wiki/K%C3%ABshtjella_(Ismail_Kadare)
  25 7 104,000 40
  openlibrary.org

  ne preher te gjyshes (Open Library)
  Path: /works/OL15165954W/ne_preher_te_gjyshes
  27 8 22,500,000 1,780,000
  nasergashi.com 28 2
  goodreads.com

  Lugjet e Verdha - Goodreads
  Path: /book/show/10480504-lugjet-e-verdha
  29 7 84,400,000 2,990,000
  forumishqiptar.com

  Vjersha për të dashurit tanë: Fëmijët - Forumi Shqiptar
  Path: /threads/99377-Vjersha-p%C3%ABr-t%C3%AB-dashurit-tan%C3%AB-F%C3%ABmij%C3%ABt
  32 4 1,800,000 38
  worldcat.org

  Goni trazovaci (Book) [WorldCat.org]
  Path: /title/goni-trazovaci/oclc/215768240
  37 9 182,000,000 41
  disqus.com

  Newest - Disqus
  Path: /home/discussion/shtepiaelibrit/si_te_gjesh_librin_qe_kerkon/newest/
  41 9 1,600,000 30,700
  education.vic.gov.au

  Libra Për Fëmijë Libra Për Fëmijë - Department of ...
  Path: /Documents/school/parents/translations/albanianbooks4kids.pdf
  42 7 79,800 40
  teksteshqip.com

  Naim Frashëri - Te Vegjelit - Tekste Shqip
  Path: /naim-frasheri/poezi-100611.php
  43 4
  sq-al.facebook.com 44 7 92,600,000 104,000
  telegrafi.com

  "Die Presse": Kosova afër liberalizimit të vizave - Telegrafi
  Path: /lajme/die-presse-kosova-afer-liberalizimit-te-vizave-2-74359.html
  50 5
  bksh.al

  Letërsia për fëmijë - Paraqitje e shkurtër e regjistrimeve të ...
  Path: /adlib/scripts/wwwopac.exe?&DATABASE=catalo&OPAC_URL=/adlib/beginner/index_al.html&LANGUAGE=1&lr=Letersia+per+femije&LIMIT=0
  52 8
  qapedia.com

  verorja - Qapedia
  Path: /q/verorja_695988.aspx
  53 0 535,000 49,200
  rapsodet.com 54
  clip-show.best-fun.ir

  Lektyra Shkollore Per Kl Pertej Largesive Pdf - clip show
  Path: /Lektyra-Shkollore-Per-Kl-Pertej-Largesive-Pdf.html
  55
  softglyphjr.cf

  Lektyra shkollore per klasen e 7 hajdi rapidshare
  Path: /lektyra-shkollore-per-klasen-e-7-hajdi-rapidshare-49
  56
  referat-shqip.blogspot.com

  referate shqip: Keshtjella-Ismail Kadare
  Path: /2010/11/keshtjella-ismail-kadare.html
  57
  kosovarimedia.com

  Andrra e Jetës, Trina, Lokja, Zoga - KosovariMedia.com
  Path: /index.php/biblioteka/vepra-te-autoreve/191-ndre-mjeda-andrra-e-jetes-trina-lokja-zoga.html
  58
  nukjevet.net

  33 komente për “Si te mesoj logjikisht” - Nukjevet
  Path: /pytjet/Sitemesojlogjikisht9183/
  59
  gazetakritika.net 60
  grenebookshop.org

  lektyra shkollore per klasen e 4 - free pdf ebook downloads
  Path: /lektyra-shkollore-per-klasen-e-4/
  61
  shekulli.com.al 62 6
  fatmirgjestila.blogspot.com

  Fatmir Gjestila: Libra për fëmijë
  Path: /p/libra-per-femije.html
  63
  amazon.co.uk

  Legjenda dhe rrefime per Skenderbeun: Per nxenesit e ciklit ...
  Path: /Legjenda-dhe-rrefime-Skenderbeun-8-vjecare/dp/999276404X
  67 8 9,400,000
  scribd.com

  Analize Lahuta e Malsise - Scribd
  Path: /doc/144725275/Analize-Lahuta-e-Malsise
  68 8 18,700,000 8,730,000