Keyword Ranking Analysis for FOTO ME DJEM TE BUKUR


Keyword Summary

Keyword: foto me djem te bukur
Global Monthly Searches:
CPC: $0.00
Date Checked: 2015/10/11

Navigation

 • Keyword Competitor Analysis

 • What is the purpose of the Keyword Ranking Analysis Report?

  The purpose of our Keyword Ranking Analysis Report is to assess how competitive a market is for a specific keyword. In other words we check how hard it will be for a website to rank in Google for the specific keyword.

  What information is displayed in this report?

  We analyse the first 30 domains to determine their competitive advantage by looking at available statistic of the domain.

 • Domain: The URL of the website ranked in Google for the keyword.
 • Page Title: The title of the page ranked in Google. This is the text located within the title tag. Your main keyword should appear in the title of the page.
 • Position: The position of the website for the keyword within Google SERPS.
 • Google PageRank: A number that Google assigns to each web page on the internet to determine how much authority the domain / url has.
 • Google PageIndexed: The number of pages indexed by Google for the specific domain.
 • Bing PageIndexed: The number of pages indexed by Bing for the specific domain.
 • Keyword in Domain: We check if the keyword is contained in the domain name. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Url: We check if the keyword is contained in the Url of the page. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Title: We check if the keyword is contained in the title of the page. This is important for onsite optimization.
 • How to run this report

  Please enter the keyword you would like to search for in the text box above, and press the "search" button.  Keyword Competitor Analysis:

  Domain / Title / UrlPositionGoogle PageRankGoogle Pages IndexedBing Pages IndexedKeyword In DomainKeyword In UrlKeyword In Title
  facebook.com

  Vajza Me Te Bukura Dhe Djem Me Te Bukur - Facebook
  Path: /pages/Vajza-Me-Te-Bukura-Dhe-Djem-Me-Te-Bukur/595440393908799
  1 9 5,660,000,000 627,000,000
  facebook.com

  Vajzat dhe djemt me te bukur - Facebook
  Path: /pages/Vajzat-dhe-djemt-me-te-bukur/526995174006829
  2 9 5,660,000,000 627,000,000
  facebook.com

  Vajza Dhe Djem Te Bukur - Facebook
  Path: /pages/Vajza-Dhe-Djem-Te-Bukur/537310029641894
  3 9 5,660,000,000 627,000,000
  facebook.com

  Hjgare & Jeta - Facebook
  Path: /vajza.dhe.djem
  4 9 5,660,000,000 627,000,000
  youtube.com

  djemte me te bukur ne bote - YouTube
  Path: /watch?v=PQE_-5tlslM
  6 9 2,010,000,000 1,030,000,000
  panorama.com.al

  Keti Bazhdari merr dhuratë për ditëlindje Bashkinë e Shkodrës (FOTO)
  Path: /keti-bazhdari-merr-dhurate-per-ditelindje-bashkine-e-shkodres-foto/
  7 6 47,900 26,900
  telegrafi.com

  Rovena Stefa: Djemtë e Prishtinës më të bukur - Telegrafi
  Path: /magazina/rovena-stefa-djemte-e-prishtines-me-te-bukur-6-14651.html
  10 5
  meemira.com

  foto me djem te bukur,diferenca krahinore dhe ... - MeeMira.com
  Path: /2/community-show/272/776/foto-me-djem-te-bukur.html
  13 2 3,990,000 45,100
  disqus.com

  Zanfina u dhuron dashuri edhe qenve endacakë (Foto) - Portali ...
  Path: /home/discussion/telegraficom/zanfina_u_dhuron_dashuri_edhe_qenve_endacake_foto_portali_telegrafi_portali_telegrafi/oldest/
  19 9 1,600,000 30,700
  shekulli.com.al 20 6
  albeu.com 23 4 48,300
  gazetatema.net

  FOTO/ Bukuroshja shqiptare që i ka marrë zemrën Becchetit ...
  Path: /web/2015/06/10/foto-bukuroshja-shqiptare-qe-i-ka-marre-zemren-francesco-becchettit/
  25 5 54,100 42,600
  balkanweb.com

  2015-ta gëzon familjet me 'djem'. Në Tiranë foshnja e parë u lind në ...
  Path: /site/2015-ta-gezon-familjen-nga-tepelena-lind-ne-oren-0001-foshnja-e-pare-i-perket-gjinise-mashkull/
  30 5 608,000 18
  balkanweb.com

  “Djemtë e Detit”, shuhet vokalisti Gent Demaliaj – BalkanWeb.com
  Path: /site/djemte-e-detit-shuhet-vokalisti-gent-demaliaj/
  31 5 608,000 18
  shqiptarja.com

  Shqiptarja.com - Viktimat e Shkodrës, një faqe në Facebook ...
  Path: /mobile/artikull_old.php?IDNotizia=183449
  35 2 53,500 9
  ikub.al

  Emrat domethenes te femijeve te VIP-ave, tane dhe te huaj... - Lajme ...
  Path: /LAJME_GOSSIP_CATEGORY/1212050176/Article-Emrat-domethenes-te-femijeve-te-VIP-ave-tane-dhe-te-huaj-.aspx
  37 4 4,470,000 95,800
  forumishqiptar.com

  Modele flokësh për vajza dhe djem - Faqja 8 - Forumi Shqiptar
  Path: /threads/11380-Modele-flok%25C3%25ABsh-p%25C3%25ABr-vajza-dhe-djem/page8
  39 4 1,800,000 38
  lajme.gen.al

  25 gjera që një vajzë dëshiron, por mos e pyesni kurrë Pse - Lajme
  Path: /2012-05-23/25-gjera-qe-nje-vajze-deshiron-por-mos-e-pyesni-kurre-pse.html
  40 5 76,600 8
  albasoul.com 43 4
  ink361.com

  Pash Familjen ? - Instagram Profile - INK361
  Path: /app/users/ig-554234063/pashfamiljenofficial/photos
  46 6 6,290,000 4,340
  dailymotion.com 48 7 28,500,000 20,200,000
  botasot.info

  Djemt “kapo” të mamit kurvë - Opinione - Bota Sot
  Path: /opinione/346619/djemt-kapo-te-mamit-kurve/
  49 4
  peshkupauje.com

  Tri foto nga Durrësi kur erdhi Princi i Uellsit | Peshku pa ujë
  Path: /2015/02/album/tri-foto-nga-durresi-kur-erdhi-princi-i-uellsit
  55 3 227,000 37
  skyscrapercity.com 61 6 22,200,000 2,990,000
  tvklan.al

  TV KLAN – Vajza që lë djemtë pa fjalë në takimin e parë
  Path: /vajza-qe-le-djemte-pa-fjale-ne-takimin-e-pare/
  67 6
  forumi.kurandhesunet.net

  Emra të bukur muslimanësh - Forumi Islam - Kur´an dhe Sunnet
  Path: /gruaja-dhe-familja(22)/emra-te-bukur-muslimanesh(143).html
  70 3
  proz.com

  Fjalor me emra (djemsh dhe vajzash) t (Albanian) - ProZ.com
  Path: /forum/albanian/12749-fjalor_me_emra_djemsh_dhe_vajzash_t%25C3%25AB_mir%25C3%25ABfillt%25C3%25AB_shqiptar%25C3%25AB.html
  76 6 358,000,000 1,790,000
  zemra.org 83 2
  zemrashqiptare.net

  Zemra Shqiptare - Zeqir Lushaj: Oborri i shkollës = si oborri i shtëpisë
  Path: /news/id_41102/Zeqir-Lushaj:-Oborri-i-shkoll%25C3%25ABs-=-si-oborri-i-sht%25C3%25ABpis%25C3%25AB.html
  95 4 128,000 23
  google.com

  Foto Per Djem Te Bukur | galleryhip.com - The Hippest Galleries!
  Path: /url?url=http://galleryhip.com/foto-per-djem-te-bukur.html&rct=j&frm=1&q=&esrc=s&sa=U&ved=0CM8EEBYwaGoVChMI8ayjm8S5yAIVRmk-Ch1iugtB&usg=AFQjCNFZ6drHZvAhtB0Oupo88h7QfKs_2g
  100 9 5,190,000,000 257,000,000