Keyword Ranking Analysis for FATURA ENERGJISE ON LINE


Keyword Summary

Keyword: fatura energjise on line
Global Monthly Searches:
CPC: $0.00
Date Checked: 2015/09/28

Navigation

 • Keyword Competitor Analysis

 • What is the purpose of the Keyword Ranking Analysis Report?

  The purpose of our Keyword Ranking Analysis Report is to assess how competitive a market is for a specific keyword. In other words we check how hard it will be for a website to rank in Google for the specific keyword.

  What information is displayed in this report?

  We analyse the first 30 domains to determine their competitive advantage by looking at available statistic of the domain.

 • Domain: The URL of the website ranked in Google for the keyword.
 • Page Title: The title of the page ranked in Google. This is the text located within the title tag. Your main keyword should appear in the title of the page.
 • Position: The position of the website for the keyword within Google SERPS.
 • Google PageRank: A number that Google assigns to each web page on the internet to determine how much authority the domain / url has.
 • Google PageIndexed: The number of pages indexed by Google for the specific domain.
 • Bing PageIndexed: The number of pages indexed by Bing for the specific domain.
 • Keyword in Domain: We check if the keyword is contained in the domain name. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Url: We check if the keyword is contained in the Url of the page. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Title: We check if the keyword is contained in the title of the page. This is important for onsite optimization.
 • How to run this report

  Please enter the keyword you would like to search for in the text box above, and press the "search" button.  Keyword Competitor Analysis:

  Domain / Title / UrlPositionGoogle PageRankGoogle Pages IndexedBing Pages IndexedKeyword In DomainKeyword In UrlKeyword In Title
  oshee.al

  Fatura Online - OSHEE
  Path: /online/
  1
  youtube.com 5 9 2,010,000,000 1,030,000,000
  albeu.com

  Albeu.com - Faturat e energjisë, tashmë online
  Path: /shqiperi/faturat-e-energjise-tashme-online/34715/
  7 4 48,300
  revistashtypi.al

  Tani fatura mujore e energjisë elektrike mund të shikohet ...
  Path: /lajme/tani-fatura-mujore-e-energjis%C3%AB-elektrike-mund-t%C3%AB-shikohet-dhe-printohet-nga-abonentet-cez
  8 1
  telegrafi.com

  CEZ-i ofron faturat e energjisë online - Portali Telegrafi ...
  Path: /ekonomi/lajme-ekonomi/cez-i-ofron-faturat-e-energjise-online.html
  9 5
  open.data.al

  Fatura dhe Cmimi i energjise elektrike per konsumatorin ...
  Path: /sq/lajme/lajm/lang/sq/id/1334/Fatura-dhe-Cmimi-i-energjise-elektrike-per-konsumatorin-familjar-1-Janar-2015
  10
  shekulli.com.al 11 6
  gazetatema.net

  Fatura e “fshehur” e energjisë | Gazeta Tema
  Path: /web/2014/11/23/fatura-e-fshehur-e-energjise/
  13 5 54,100 42,600
  facebook.com

  Portali i Energjise - Facebook
  Path: /energjiaal
  15 9 5,660,000,000 627,000,000
  vimeo.com 16 9
  balkanweb.com

  Kreu i OSHEE-së: Falen 54 mijë fatura. Ja kategoritë që ...
  Path: /site/kreu-i-oshee-se-falen-54-mije-fatura-ja-kategorite-qe-perfitojne/
  19 5 608,000 18
  shqiptarja.com

  fatura e energjise - Shqiptarja.com - Kerko TAG
  Path: /kerko_tag.php?key=fatura+e+energjise
  20 2 53,500 9
  panorama.com.al

  Fatura e dritave 7 milionë, pi helm pas 2 javësh në terr ...
  Path: /i-erdhi-fatura-e-energjise-elektrike-6-milion-leke-vetehelmohet-62-vjecari-ne-lezhe/
  22 6 47,900 26,900
  peshkupauje.com

  Fatura e OSHEE (ish-CEZ), kush më shpjegon? | Peshku pa ...
  Path: /2014/12/pyetje/fatura-e-oshee-ish-cez-kush-me-shpjegon
  24 3 227,000 37
  peshkupauje.com

  Si bëhet verifikimi i debitorëve të energjisë elektrike ...
  Path: /2014/01/pyetje/si-behet-verifikimi-i-debitoreve-te-energjise
  25 3 227,000 37
  meemira.com

  FATURA E ENERGJISE ELEKTRIKE ONLINE - MeeMira.com
  Path: /fatura-e-energjise-elektrike-online-/news24/1/4321.html
  30 2 3,990,000 45,100
  gazeta-shqip.com

  Skema për detyrimet e prapambetura, 2500 lekë kësti mujor ...
  Path: /lajme/2014/12/03/skema-per-detyrimet-e-prapambetura-2500-leke-kesti-mujor/
  41 5 207,000 10
  shqiperia.com

  Aplikimi i CEZ sa do shtrenjtohen faturat e energjise
  Path: /Aplikimi-i-CEZ-sa-do-shtrenjtohen-faturat-e-energjise-.12620/
  46 5 28,800,000 177,000
  ikub.al

  OSHEE: Falja e 54 mijë faturave. Ja kategoritë që përfitojnë ...
  Path: /Lajme/1502070035/Article-OSHEE-Falja-e-54-mije-faturave-Ja-kategorite-qe-perfitojne-.aspx
  51 4 4,470,000 95,800
  scribd.com

  fature gushtit - Scribd
  Path: /doc/65906046/fature-gushtit
  56 8 18,700,000 8,730,000
  website.informer.com 57 7 13,600,000 2,510,000
  rilindjademokratike.com

  Falja e 53900 faturave abuzive është detyrim dhe jo lëmoshë
  Path: /index.php?option=com_content&view=article&id=16011:2015-02-08-00-18-29&catid=58:lajme-kyce
  60 6 123 1
  zeri.info

  Zeri.info | KEDS plaçk masive me njehsorë
  Path: /artikulli/27575/keds-plack-masive-me-njehsore
  61 4
  top-channel.tv 69 5 198,000 33
  albpress.org

  Faturat e energjise, Paloka e Rama debate ne distance ...
  Path: /2015/02/07/faturat-e-energjise-paloka-e-rama-debate-ne-distance/
  75 1 29,100 9
  twitter.com

  Shenoll on Twitter: "Momentum per eficiences te energjise ...
  Path: /shenollm/status/299228295692705792
  79 10 227,000,000
  disqus.com

  Pjesa më e madhe e rrogës shkon për fatura të rrymës ...
  Path: /home/discussion/telegraficom/pjesa_me_e_madhe_e_rroges_shkon_per_fatura_te_rrymes_portali_telegrafi_portali_telegrafi/oldest/
  91 9 1,600,000 30,700
  ubuntu.hamdi.web.id

  Tag Portali I Energjise Fatura
  Path: /tag/tag-portali-i-energjise-fatura
  92 4 43,700 36,600
  ero-ks.org

  Vedim per Kodine e Energjise me ere - Zyra e Rregullatorit ...
  Path: /Vendimet/Shqip/2013/V_605_2013.pdf
  93 3
  tejji.com

  kl0192 168 43 112hd izsu fatura keyword in Yahoo | Tejji
  Path: /keyword/tools/yahoo/search-kl0192-168-43-112hd-izsu-fatura/space-off/word-after/domain-yahoo.com/lang-af/letter-true/digit-true/j2u-eky-1
  97 3 4,080,000 16,100