Keyword Ranking Analysis for E BILL CEZ FATURAT


Keyword Summary

Keyword: e bill cez faturat
Global Monthly Searches:
CPC: $0.00
Date Checked: 2016/04/28

Navigation

 • Keyword Competitor Analysis

 • What is the purpose of the Keyword Ranking Analysis Report?

  The purpose of our Keyword Ranking Analysis Report is to assess how competitive a market is for a specific keyword. In other words we check how hard it will be for a website to rank in Google for the specific keyword.

  What information is displayed in this report?

  We analyse the first 30 domains to determine their competitive advantage by looking at available statistic of the domain.

 • Domain: The URL of the website ranked in Google for the keyword.
 • Page Title: The title of the page ranked in Google. This is the text located within the title tag. Your main keyword should appear in the title of the page.
 • Position: The position of the website for the keyword within Google SERPS.
 • Google PageRank: A number that Google assigns to each web page on the internet to determine how much authority the domain / url has.
 • Google PageIndexed: The number of pages indexed by Google for the specific domain.
 • Bing PageIndexed: The number of pages indexed by Bing for the specific domain.
 • Keyword in Domain: We check if the keyword is contained in the domain name. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Url: We check if the keyword is contained in the Url of the page. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Title: We check if the keyword is contained in the title of the page. This is important for onsite optimization.
 • How to run this report

  Please enter the keyword you would like to search for in the text box above, and press the "search" button.  Keyword Competitor Analysis:

  Domain / Title / UrlPositionGoogle PageRankGoogle Pages IndexedBing Pages IndexedKeyword In DomainKeyword In UrlKeyword In Title
  youtube.com 3 9 2,010,000,000 1,030,000,000
  e-albania.al 4 6
  albeu.com

  Albeu.com - Faturat e energjisë, tashmë online
  Path: /shqiperi/faturat-e-energjise-tashme-online/34715/
  5 4 48,300
  shqiperia.com

  Fatura e dritave edhe me poste elektronike - Shqiperia
  Path: /Fatura-e-dritave-edhe-me-poste-elektronike-.10505/
  11 5 28,800,000 177,000
  search.com

  OSHEE Fatura Online, Search.com
  Path: /web?q=OSHEE%2520Fatura%2520Online&qo=related-searches&qsrc=1
  12 8 5,170,000 9
  search.com

  Fatura Online, Search.com
  Path: /web?q=Fatura%2520Online&qo=related-searches&qsrc=1
  13 8 5,170,000 9
  panorama.com.al

  Vonesat me faturimet, CEZ: Tani kontroll edhe online - Panorama
  Path: /vonesat-me-faturimet-cez-tani-kontroll-edhe-online/
  14 6 47,900 26,900
  telegrafi.com

  Faturat e ÇEZ-it edhe me internet - Telegrafi
  Path: /faturat-e-cez-it-edhe-me-internet/
  16 5
  sot.com.al

  Sahit Dollapi heq faturimin online dhe faturat në banesë, qytetarët ...
  Path: /aktualitet/sahit-dollapi-heq-faturimin-online-dhe-faturat-n%25C3%25AB-banes%25C3%25AB-qytetar%25C3%25ABt-akuza-p%25C3%25ABr-mbifaturim
  19 4 225,000 4
  pinterest.com 23 7 220,000,000 20,400,000
  gazetatema.net

  Skema, ja si i vjedh CEZ shqiptarët – Gazeta Tema
  Path: /web/2011/12/10/cez-nis-nderprerjet-e-energjise-pa-paralajmerim/
  26 5 54,100 42,600
  facebook.com 27 9 5,660,000,000 627,000,000
  gjykataelarte.gov.al

  REPUBLIKA E SHQIPERISE
  Path: /vendim_download.php?id=2012-02600
  31 6
  cez.cz

  ČEZ ON-LINE | Služby pro zákazníky | Skupina ČEZ - ČEZ, a.s.
  Path: /cs/sluzby-pro-zakazniky/cez-online.html
  32 7
  meemira.com

  CEZ FATURA ONLINE E BILL - MeeMira.com
  Path: /2/news/432/cez-fatura-online-e-bill.html
  33 2 3,990,000 45,100
  meemira.com

  CEZ FATURA ONLINE E BILL - MeeMira.com
  Path: /1/news/4321/cez-fatura-online-e-bill.html
  34 2 3,990,000 45,100
  monitor.al

  CEZ Shpërndarje: Rikthehet faturimi online |Revista Monitor
  Path: /cez-shperndarje-rikthehet-faturimi-online/
  41 5
  balkanweb.com

  Shkaktuan 32 milionë euro dëm, KLSH kallëzon në prokurori Arben ...
  Path: /site/shkaktuan-32-milione-euro-dem-klsh-kallzon-ne-prokurori-arben-seferaj-ish-administrator-i-cez-dhe-dy-drejtues-te-tjere/
  50 5 608,000 18
  shqiptarja.com

  Sahit Dollapi jep dorëheqjen nga kreu i CEZ, ERE e pranon
  Path: /ekonomi/2733/sahit-dollapi-jep-doreheqjen-nga-kreu-i-cez-ere-e-pranon-181172.html
  54 2 53,500 9
  pageglimpse.com 59 3
  balkanblog.org

  Albania | Balkanblog
  Path: /tag/albania/
  60 3
  twitter.com 65 10 227,000,000
  gazeta55.al

  Edi Rama si bashkëpunëtor i organit të Sigurimit të Shtetit
  Path: /wp-content/uploads/pdf/20151227.pdf
  75 5 75,100 1
  gazeta55.al 76 5 75,100 1
  pageinsider.com

  80.78.78.52 | Ratings
  Path: /80.78.78.52
  79 4 12,000,000 42
  albania.de

  Ifimes: Albania: One step forward, two steps back - Skrapari Mafia ...
  Path: /ifimes-albania-one-step-forward-two-steps-back-skrapari-mafia-partei-lsi-des-ilir-meta-und-lefter-koka/
  80 3
  topky.sk

  Nešťastie na Spiši: Zrútil sa betónový most, najmenej 4 mŕtvi a 14 ...
  Path: /cl/10/1329722/Nestastie-na-Spisi--Zrutil-sa-betonovy-most--najmenej-4-mrtvi-a-14-zranenych-
  84 6 5,670,000 270,000
  stopinjorances.blogspot.com

  Stop Injorancës - Ndal Paditurisë!: April 2013
  Path: /2013_04_01_archive.html
  90 2
  gazetearsivi.milliyet.com.tr 91 5 10
  issuu.com 93 9 5,370,000 1,780,000