Keyword Ranking Analysis for CEZ SHPERNDARJE TIRANE FATURAT E ENERGJISE ELEKTRIKE


Keyword Summary

Keyword: cez shperndarje tirane faturat e energjise elektrike
Global Monthly Searches:
CPC: $0.00
Date Checked: 2016/05/22

Navigation

 • Keyword Competitor Analysis

 • What is the purpose of the Keyword Ranking Analysis Report?

  The purpose of our Keyword Ranking Analysis Report is to assess how competitive a market is for a specific keyword. In other words we check how hard it will be for a website to rank in Google for the specific keyword.

  What information is displayed in this report?

  We analyse the first 30 domains to determine their competitive advantage by looking at available statistic of the domain.

 • Domain: The URL of the website ranked in Google for the keyword.
 • Page Title: The title of the page ranked in Google. This is the text located within the title tag. Your main keyword should appear in the title of the page.
 • Position: The position of the website for the keyword within Google SERPS.
 • Google PageRank: A number that Google assigns to each web page on the internet to determine how much authority the domain / url has.
 • Google PageIndexed: The number of pages indexed by Google for the specific domain.
 • Bing PageIndexed: The number of pages indexed by Bing for the specific domain.
 • Keyword in Domain: We check if the keyword is contained in the domain name. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Url: We check if the keyword is contained in the Url of the page. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Title: We check if the keyword is contained in the title of the page. This is important for onsite optimization.
 • How to run this report

  Please enter the keyword you would like to search for in the text box above, and press the "search" button.  Keyword Competitor Analysis:

  Domain / Title / UrlPositionGoogle PageRankGoogle Pages IndexedBing Pages IndexedKeyword In DomainKeyword In UrlKeyword In Title
  balkanweb.com

  Kreu i OSHEE-së: Falen 54 mijë fatura. Ja kategoritë që përfitojnë ...
  Path: /site/kreu-i-oshee-se-falen-54-mije-fatura-ja-kategorite-qe-perfitojne/
  10 5 608,000 18
  gazetatema.net

  Faturat e papaguara ndaj CEZ/ Brenda datēs 10 prill fshihen detyrimet ...
  Path: /web/2014/03/24/faturat-e-papaguara-ndaj-cez-brenda-dates-10-prill-fshihen-detyrimet/
  11 5 54,100 42,600
  gjykataelarte.gov.al

  Shkarko vendimin - Gjykata e Lartë
  Path: /vendim_download.php?id=2009-02673
  15 6
  shqiptarja.com

  Shqiptarja.com - Investigimi/ Energjia Elektrike: Ja skemat e kolapsit të ...
  Path: /m/home/investigimi-energjia-elektrike--ja-skemat-e-kolapsit-t--sistemit-257775.html
  16 2 53,500 9
  parlament.al

  relacion_ndryshim_48_21438_1
  Path: /wp-content/uploads/2015/11/relacion_ndryshim_48_21438_1.pdf
  28 7 19,600 4
  youtube.com 29 9 2,010,000,000 1,030,000,000
  shqiperia.com

  Aplikimi i CEZ sa do shtrenjtohen faturat e energjise - Shqiperia.com
  Path: /Aplikimi-i-CEZ-sa-do-shtrenjtohen-faturat-e-energjise-.12620/
  34 5 28,800,000 177,000
  gazeta-shqip.com

  Detyrimet e KESH ndaj privatëve, qeveria u bën “block” përmbaruesve ...
  Path: /lajme/2015/03/13/detyrimet-e-kesh-ndaj-privateve-qeveria-u-ben-block-permbaruesve-gjyqesore/
  36 5 207,000 10
  lajme.gen.al

  METE, heq monopolet në tregun e energjisë elektrike - Lajme
  Path: /2011-10-14/mete-heq-monopolet-ne-tregun-e-energjise-elektrike.html
  38 5 76,600 8
  monitor.al

  Bilanci i rënduar, KESH: OSHEE nuk na ka dhënë pjesën e faturave të ...
  Path: /bilanci-i-renduar-kesh-oshe-nuk-na-ka-dhene-pjesen-e-faturave-te-prapambetura-qe-na-takon/
  41 5
  top-channel.tv 44 5 198,000 33
  revistashtypi.al

  Tani fatura mujore e energjisë elektrike mund të shikohet dhe ... - Lajme
  Path: /lajme/tani-fatura-mujore-e-energjis%C3%AB-elektrike-mund-t%C3%AB-shikohet-dhe-printohet-nga-abonentet-cez
  45 1
  pd.al

  Afera 500 milionë euro e Ramës me CEZ, nis hetimi parlamentar ...
  Path: /2016/05/afera-500-milione-euro-e-rames-me-cez-nis-hetimi-parlamentar/
  48 5 2,020 3
  postashqiptare.al 53 5
  peshkupauje.com

  Një shpjegim i shkurtër i aferave me CEZ | Peshku pa ujë
  Path: /2015/10/nje-shpjegim-i-shkurter-i-aferave-me-cez
  54 3 227,000 37
  sot.com.al

  Skandali i postës me faturat e energjisë, Tatimet urdhër bizneseve ...
  Path: /ekonomia/skandali-i-post%C3%ABs-me-faturat-e-energjis%C3%AB-tatimet-urdh%C3%ABr-bizneseve-pagesat-vet%C3%ABm-n%C3%AB-banka
  61 4 225,000 4
  rilindjademokratike.com

  Vjedhja e 32 milionë eurove në OSHEE, nis hetimi për administratorin ...
  Path: /index.php?option=com_content&view=article&id=21761:2015-10-21-22-18-48&catid=46:actual&Itemid=106
  65 6 123 1
  ebrd.com

  STRATEGJIA PËR SHQIPËRINË Aprovuar nga Bordi i ... - EBRD
  Path: /documents/strategy-and-policy-coordination/strategy-for-albania-in-albanian.pdf
  67 8
  panorama.com.al

  www.panorama.com.al/2011/12/11/kontrata-e-re-e-ene...
  Path: /2011/12/11/kontrata-e-re-e-energjise-ja-kushtet-e-cez-per-konsumatoret/
  70 6 47,900 26,900
  forumishqiptar.com

  Qeveria e Rilindjes: Policia të kapi e futi në burg për 3 vjet ...
  Path: /threads/156419-Qeveria-e-Rilindjes-Policia-t%C3%AB-kapi-e-futi-n%C3%AB-burg-p%C3%ABr-3-vjet-vjedh%C3%ABsit-e-energjis%C3%AB/page3
  73 4 1,800,000 38
  tvklan.al

  Ligji ii ri për energjinë elektrike, Gjiknuri shpjegon rastet e ... - TV Klan
  Path: /ligji-i-i-ri-per-energjine-elektrike-gjiknuri-shpjegon-rastet-e-vendosjes-se-barres-hipotekore/
  74 6
  zeri-popullit.com

  Privatizimi nga CEZ transferim monopoli - Gazeta Zeri i Popullit
  Path: /index.php?option=com_content&view=article&id=1639:privatizimi-nga-cez-transferim-monopoli&catid=52:aktualitet&Itemid=121
  75 3
  scribd.com

  Sa Energji Konsumojme Dhe Si Llogaritet Cmimi - Scribd
  Path: /doc/117435786/Sa-Energji-Konsumojme-Dhe-Si-Llogaritet-Cmimi
  79 8 18,700,000 8,730,000
  skyscrapercity.com

  [AL/RKS] Lajme nga Energjitika | Energy News - Page 16 ...
  Path: /showthread.php?t=624093&page=16
  82 6 22,200,000 2,990,000
  standard.al

  OSSH kthehet në OSSHE/ Si do të ndryshojnë faturat e energjisë ...
  Path: /ossh-kthehet-ne-osshe-si-do-te-ndryshojne-faturat-e-energjise-elektrike/
  83 4
  plus.google.com

  Elvis Qori - About - Google
  Path: /109255597764736709002/about
  88 9 407,000
  gazeta55.al

  Qeveria “Berisha” fal faturat e borxheve të prapambetura të energjisë ...
  Path: /qeveria-?berisha?-fal-faturat-e-borxheve-te-prapambetura-te-energjise-elektrike-qe-nga-viti-1992-2006/
  89 5 75,100 1
  article.wn.com

  Kukës, CEZ do vijojë ndërprerjen e energjisë elektrike ndaj debitoreve ...
  Path: /view/2012/10/11/kuk_s_cez_do_vijoj_nd_rprerjen_e_energjis_elektrike_ndaj_deb_3/
  92 3 5,410,000
  meemira.com

  FATURAT E ENERGJISELEKTRIKE ONLAIN - MeeMira.com
  Path: /1/news/3463/faturat-e-energjiselektrike-onlain.html
  94 2 3,990,000 45,100
  infoarkiv.com

  Haxhia Franklin Frekollari
  Path: /kerko/kerkimithjeshte/termi/Haxhia+Franklin+Frekollari
  100 5