Keyword Ranking Analysis for CEZ SHPERNDARJA FATURA


Keyword Summary

Keyword: cez shperndarja fatura
Global Monthly Searches:
CPC: $0.00
Date Checked: 2015/08/15

Navigation

 • Keyword Competitor Analysis

 • What is the purpose of the Keyword Ranking Analysis Report?

  The purpose of our Keyword Ranking Analysis Report is to assess how competitive a market is for a specific keyword. In other words we check how hard it will be for a website to rank in Google for the specific keyword.

  What information is displayed in this report?

  We analyse the first 30 domains to determine their competitive advantage by looking at available statistic of the domain.

 • Domain: The URL of the website ranked in Google for the keyword.
 • Page Title: The title of the page ranked in Google. This is the text located within the title tag. Your main keyword should appear in the title of the page.
 • Position: The position of the website for the keyword within Google SERPS.
 • Google PageRank: A number that Google assigns to each web page on the internet to determine how much authority the domain / url has.
 • Google PageIndexed: The number of pages indexed by Google for the specific domain.
 • Bing PageIndexed: The number of pages indexed by Bing for the specific domain.
 • Keyword in Domain: We check if the keyword is contained in the domain name. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Url: We check if the keyword is contained in the Url of the page. This is important for onsite optimization.
 • Keyword in Title: We check if the keyword is contained in the title of the page. This is important for onsite optimization.
 • How to run this report

  Please enter the keyword you would like to search for in the text box above, and press the "search" button.  Keyword Competitor Analysis:

  Domain / Title / UrlPositionGoogle PageRankGoogle Pages IndexedBing Pages IndexedKeyword In DomainKeyword In UrlKeyword In Title
  youtube.com 4 9 2,010,000,000 1,030,000,000
  shqiptarja.com

  Shqiptarja.com - Biznesi: CEZ lëshon fatura me vonesë dhe ...
  Path: /news.php?IDNotizia=171965&IDCategoria=2733
  11 2 53,500 9
  shqiperia.com

  Aplikimi i CEZ sa do shtrenjtohen faturat e energjise
  Path: /Aplikimi-i-CEZ-sa-do-shtrenjtohen-faturat-e-energjise-.12620/
  12 5 28,800,000 177,000
  gazetatema.net

  Faturat e papaguara ndaj CEZ/ Brenda datēs 10 prill fshihen ...
  Path: /web/2014/03/24/faturat-e-papaguara-ndaj-cez-brenda-dates-10-prill-fshihen-detyrimet/
  13 5 54,100 42,600
  meemira.com

  CEZ SHPERNDARJA FATURA ON LINE - MeeMira.com
  Path: /cez-shperndarja-fatura-on-line-/news24/1/4321.html
  14 2 3,990,000 45,100
  ikub.al

  Faturat e energjisë, qytetarët: CEZ të bëjë transparencë ...
  Path: /Lajme/1011290083/Article-Faturat-e-energjise-qytetaret-CEZ-te-beje-transparence-.aspx
  15 4 4,470,000 95,800
  panorama.com.al

  Faturat abuzive të CEZ-it dhe roli i Gjykatës | Gazeta ...
  Path: /faturat-abuzive-te-cez-it-dhe-roli-i-gjykates/?fdx_switcher=true
  16 6 47,900 26,900
  balkanweb.com

  Kreu i OSHEE-së: Falen 54 mijë fatura. Ja kategoritë që ...
  Path: /site/kreu-i-oshee-se-falen-54-mije-fatura-ja-kategorite-qe-perfitojne/
  17 5 608,000 18
  albpress.org

  Faturat e energjisë, METE nis kontrollin e CEZ: Ja numri ku ...
  Path: /2011/08/05/faturat-e-energjise-mete-nis-kontrollin-e-cez-ja-numri-ku-mund-te-denonconi-abuzimet/
  20 1 29,100 9
  gazeta-shqip.com

  Borxhet ndaj CEZ, qeveria ngre Task-Forcë për faturat e ...
  Path: /lajme/2014/01/14/borxhet-ndaj-cez-qeveria-ngre-task-force-per-faturat-e-papaguara-te-energjise-elektrike/
  27 5 207,000 10
  scribd.com

  fature gushtit - Scribd
  Path: /doc/65906046/fature-gushtit
  31 8 18,700,000 8,730,000
  forumishqiptar.com

  Lamtumirë abuzime, CEZ hedh në qarkullim faturat e reja të ...
  Path: /threads/128970-Lamtumir%C3%AB-abuzime-CEZ-hedh-n%C3%AB-qarkullim-faturat-e-reja-t%C3%AB-energjis%C3%AB
  33 4 1,800,000 38
  sq-al.facebook.com

  Gati kontrata e re, si do zgjidhen mosmarrëveshjet me CEZ-in
  Path: /notes/fjala-e-lir%C3%AB/gati-kontrata-e-re-si-do-zgjidhen-mosmarr%C3%ABveshjet-me-cez-in/172545032821343
  35 7 92,600,000 104,000
  lajme.gen.al

  Cez - Lajme
  Path: /teme/cez.html
  42 5 76,600 8
  pineska.net

  Përse duhet paguar taksë televizori për dritat e shkallës?
  Path: /index.php/ekonomi/826-perse-duhet-paguar-takse-televizori-per-dritat-e-shkalles
  50 3 31,500 2
  top-channel.tv 56 5 198,000 33
  parlament.al

  seancë plenare 24.11.2011
  Path: /web/pub/proc_24_11_2011_11009_1.doc
  57 7 19,600 4
  peshkupauje.com

  CEZ njofton zyrtarisht shitjen e degës në Shqipëri. Bode ...
  Path: /2013/01/shkurt/cez-njofton-zyrtarisht-shitjen-e-deges-ne-shqiperi
  60 3 227,000 37
  website.informer.com 65 7 13,600,000 2,510,000
  skyscrapercity.com

  [AL/RKS] Lajme nga Energjitika | Energy News - Page 20 ...
  Path: /showthread.php?t=624093&page=20
  66 6 22,200,000 2,990,000
  balkanblog.org

  Dezember, 2012 | Balkanblog - Part 2
  Path: /2012/12/page/2/
  71 3
  gazeta55.al

  Qeveria “Berisha” fal faturat e borxheve të prapambetura të ...
  Path: /qeveria-?berisha?-fal-faturat-e-borxheve-te-prapambetura-te-energjise-elektrike-qe-nga-viti-1992-2006/
  72 5 75,100 1
  rilindjademokratike.com

  Mjekët dhe infermierët do paguajnë vet borxhet e ...
  Path: /index.php?option=com_content&view=article&id=10353:mjeket-dhe-infermieret-do-paguajne-vet-borxhet-e-poliklinikave-ndaj-cez&catid=47:economy&Itemid=107
  76 6 123 1
  voal-online.ch

  QEVERIA FAL 380 MILIONË USD FATURA TË ENERGJISË
  Path: /index.php?mod=article&cat=POLITIK%C3%8B&article=12986
  78 2
  statscrop.com 81 4 644,000
  pageinsider.com

  cez.Sledovani.cz | Ratings - Page Site
  Path: /cez.sledovani.cz
  84 4 12,000,000 42
  sot.com.al

  Punonjësit e Arqile Goreas dhe të Sait Dollapit propagandë ...
  Path: /politike/punonj%C3%ABsit-e-arqile-goreas-dhe-t%C3%AB-sait-dollapit-propagand%C3%AB-p%C3%ABr-pd-me-faturat-e-energjis%C3%AB
  85 4 225,000 4
  albania.de

  Zyhdi Dajti, Abriß Experte gegen Mafia Bauten in Albanien ...
  Path: /zyhdi-dajti-abriss-experte-gegen-mafia-bauten-albanien-wurde-chef-der-hafen-polizei-durres/
  92 3
  vetemlajme.com

  Parapagimi i energjise per shtresat ne nevoje, ja si do te ...
  Path: /parapagimi-i-energjise-per-shtresat-ne-nevoje-ja-si-do-te-behet-shperndarja-artikull-12032.p.w
  98 4
  app.gov.al

  Lista - ëëë.app.gov.al.
  Path: /ep/DF_DocumentViewer.aspx?id=11d53f36-352e-49db-8271-ce6978e77559
  99 6